Op dinsdag 22 mei wordt een verhalencafé gehouden in Ons Dorpshuis in Loppersum over het wonen en weken in een pand van architect Oeds de Leeuw Wieland. Samen met Stichting Berlagehuis Usquert en de Historische Vereniging Loppersum wil De Verhalen van Groningen vastleggen hoe het is, voelt, om in een ontwerp van Oeds de Leeuw Wieland te wonen en te leven, zeker nu dit prachtige historische erfgoed onder druk staat.

 Het verhalencafé vindt plaats op dinsdag 22 mei in Ons Dorpshuis te Loppersum. Aanvang 19.30 uur (inloop vanaf 19.00 uur) tot 21.30 uur. Meepraten of alleen luisteren, u bent van harte welkom. De toegang is gratis. Graag van te voren aanmelden op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. De verhalen worden verzameld op www.deverhalenvangroningen.nl

Meer info hier(pdf).